O nas

Towary o podwyższonej wartości we właściwych rękach

Specjalizujemy się w logistyce towarów o podwyższonej wartości, czyli tych wymagających większej uwagi. Drogie i ekskluzywne, a przez to bardziej narażone na kradzieże? A może kruche, delikatne i małe, a więc trudne do spakowania i wymagające większej dbałości? Cokolwiek nam powierzysz, będzie u nas bezpieczne.

Najlepsze rozwiązania, elastyczne podejście

Procan to firma stworzona przez ludzi dla ludzi – bez rozbudowanych struktur, bez długiego łańcucha osób podejmujących decyzje. Nad wszystkim czuwają tu właściciele. Dlatego najbardziej nowoczesne rozwiązania na światowym poziomie możemy dopasować do Twoich potrzeb i szybko reagować na zmiany.

Doświadczenie, na które możesz liczyć

Na rynku działamy od blisko 20 lat i zaufało nam wiele firm. Dysponujemy trzema magazynami. Każdego dnia przewozimy towary o wartości kilkudziesięciu milionów złotych, pokonując miesięcznie setki tysięcy kilometrów na terenie całej Europy i skanując rocznie kilkanaście milionów kodów kreskowych. Przede wszystkim jednak za każdą liczbą stoi dla nas pojedynczy egzemplarz, który otaczamy odpowiednio dobraną opieką.