Logistyka kontraktowa

Mamy dla Ciebie
najlepsze rozwiązania logistyczne!

 • Nowoczesne technologie, intuicyjne rozwiązania

  Chcesz stale monitorować stan swoich magazynów? Żaden problem. Zintegrujemy Twój system z naszym lub udostępnimy Ci łatwy w obsłudze panel do zarządzania zamówieniami, a zespół naszych informatyków będzie na co dzień czuwał nad sprawnym przepływem danych.

 • Bezpieczne przesyłki (także te niestandardowe!)

  Twój towar ma nietypowe wymiary? A może jest bardzo delikatny? Zapakujemy go zgodnie z Twoimi wytycznymi. Mamy doświadczenie w obsłudze wymagających produktów i z chęcią doradzimy Ci, jak najlepiej zabezpieczyć paczki na czas transportu.

 • W zgodzie z Twoimi aktualnymi potrzebami.

  Obrót towarów wzrasta sezonowo? A może planujesz dalszy rozwój biznesu? Użytkowaną przez Ciebie powierzchnię magazynową dopasujemy do Twoich bieżących stanów i elastycznie podejdziemy do zmieniającej się liczby zleceń.

 • Rozwiązania transportowe takie, jakich potrzebujesz

  Możesz skorzystać z naszego transportu lub realizować dostawy za pośrednictwem wybranej przez Ciebie firmy dystrybucyjnej lub kurierskiej. Posiadając zaufaną sieć partnerską na terenie kraju i za granicą, będziemy mogli prawdopodobnie zaoferować Ci także lepsze stawki na ich usługi.

 • Nietypowe kompletacje – dla nas to proste!.

  Chcesz stworzyć różnorodne zestawy produktowe? A może potrzebujesz standów ekspozycyjnych? Wykonamy je dla Ciebie! Nie tylko odpowiednio dobierzemy produkty i prawidłowo je rozmieścimy, ale i właściwie zabezpieczymy gotowe pakiety na czas transportu.

 • Logistyka kontraktowa – łączymy doświadczenie z innowacyjnością.

  Odpowiednia i skutecznie prowadzona logistyka kontraktowa wymaga posiadania sporego doświadczenia, a także ciągłego poszerzania wiedzy, wynajdowania innowacyjnych rozwiązań oraz śledzenia najnowszych trendów. W naszej firmie możemy się poszczycić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Dzięki temu oferowana przez nas logistyka kontraktowa jest usługą na najwyższym możliwym poziomie.

 • Logistyka kontraktowa – oparta na dialogu i współpracy.

  Wszystkie nasze działania, które wykonujemy podczas współpracy są transparentne. Pracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które funkcjonują w różnorodnych branżach i zawsze udaje nam się budować pozytywne relacje. Zawsze wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów, a także umiemy dopasować się do ich potrzeb oraz możliwości. Mamy pewność, że dzięki dialogowi nasze usługi są kompletniejsze a logistyka kontraktowa wchodzi na najwyższy poziom.

 • Dopasowana i szyta na miarę logistyka kontraktowa.

  Wszyscy, którzy kontaktują się z nami w sprawie podjęcia współpracy traktowani są w sposób indywidualny. Doskonale wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy produkt jest inny i przeznaczony dla różnych grup docelowych. Logistyka kontraktowa oferowana przez Procan zawsze jest dopasowana do specyfikacji towarów i charakterystycznych wymagań konsumentów, a także oczekiwań oraz możliwości naszych kontrahentów.

 • Logistyka kontraktowa obniża koszty, zwiększa wydajność i zaoszczędza czas.

  Prawidłowo zoptymalizowana logistyka kontraktowa ma dobroczynny wpływ na bardziej efektywne prowadzenie swojego przedsiębiorstwa przez naszych klientów. Pozwalamy zaoszczędzić czas, a jak wiadomo czas to pieniądz! Dzięki naszym usługom zwiększa się wydajność procesów logistycznych i obniżają koszty bezpośrednio z nimi związane. Zaoszczędzony czas można z powodzeniem wykorzystać na inne sprawy dotyczące prowadzonej działalności i dalszy rozwój biznesu, tak aby odnieść spektakularny sukces!