Logistyka ecommerce

Prowadzisz sklep internetowy?
Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania logistyczne!

 • Technologia, która będzie Ci odpowiadać

  Oferujemy pełną integrację z różnymi platformami sprzedażowymi. Jeśli nie korzystasz z żadnej, udostępnimy Ci intuicyjny panel do zarządzania zamówieniami. W każdej chwili masz też podgląd swoich stanów magazynowych.

 • Paczki przygotowywane tak, jakby wyszły spod Twojej ręki.

  Każdą przesyłkę spakujemy zgodnie z Twoim wytycznymi – nawet tymi najbardziej niestandardowymi. Nie musisz nam wierzyć na słowo. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do nagrania rejestrującego proces pakowania.

 • Elastyczne dopasowanie do zmieniających się potrzeb.

  Chcesz się rozwijać? A może sprzedaż w Twoim sklepie wzrasta sezonowo? U nas zawsze możesz powiększyć lub zmniejszyć użytkowaną powierzchnię magazynową. Dysponujemy również odpowiednimi zasobami, by w każdym momencie zająć się większą ilością zleceń.

 • Zwroty i reklamacje pod czujnym okiem kamery.

  Nie tylko pakowanie paczki, ale i jej ewentualny zwrot jest rejestrowany przez nasze kamery, co jest ogromnym ułatwieniem w czasie tego procesu. Każdy szczegół masz bowiem odpowiednio udokumentowany.

 • Rozwiązania transportowe od sprawdzonych partnerów.

  Paczki zostaną dostarczone za pośrednictwem wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej. Z wieloma z nich współpracujemy od lat. Prawdopodobnie będziemy mogli więc zaoferować Ci również lepsze stawki.

Obsługa sklepów internetowych – doświadczenie połączone z innowacyjnością

Optymalna obsługa logistyczna sklepów internetowych wymaga posiadania dużego doświadczenia, jak i również śledzenia najnowszych trendów oraz znajdowanie innowacyjnych rozwiązań. W Porcan możemy się pochwalić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą. Dzięki temu oferowana przez nas obsługa e-commerce jest płynna, sprawna i efektywna.

Obsługa logistyczna e-commerce oparta na dobrej komunikacji

Wszystkie nasze działania są transparentne. Współpracujemy z wieloma firmami działającymi w różnych branżach i zawsze budujemy pozytywne relacje. Słuchamy sugestii naszych klientów i potrafimy dostosowywać się do ich potrzeb. Wierzymy, że dzięki dialogowi nasze wsparcie jest skuteczniejsze a obsługa logistyczna sklepów internetowych nabiera lepszego wymiaru.

Obsługa sklepu internetowego z produktami premium lub nietypowymi towarami

Wiemy jak ważna jest wysokojakościowa obsługa konsumentów premium. Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej sklepów handlujących towarami z najwyższej półki. Wiemy w jaki sposób dbać i zabezpieczać takie produkty, a także jak ważne jest odpowiednie ich zapakowanie oraz transportowanie. Obsługa e-commerce premium to nie wszystko. Zajmujemy się również produktami, które mają nietypowe wymiary i niewygodne gabaryty. Wiemy co zrobić, żeby nie stanowiło to żadnego problemu.

Obsługa e-commerce szyta na miarę sklepu

Każdy klient, który kontaktuje się z nami w sprawie wsparcia jest traktowany w sposób indywidualny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy produkt jest inny i ma trafiać do innej grupy docelowej. Obsługa logistyczna sklepów internetowych, którą oferujemy jest dostosowana do specyfiki towarów i wymagań konsumentów, a także możliwości i oczekiwań naszych klientów.

Obsługa logistyczna e-commerca, która zaoszczędzi czas i ograniczy koszty

Zoptymalizowana obsługa sklepów internetowych pozwala naszym klientom w bardziej wydajny sposób prowadzić swój biznes, dzięki czemu osiągają sukces finansowy oraz zyskują czas na dalszy rozwój biznesu!