Magazynowanie towarów

Z punktu widzenia logistyki magazynowanie to niepożądane przerwy w przepływie towarów, bez niego jednak trudno sobie wyobrazić gospodarkę towarową. Procan oferuje kontrahentom kompleksowy zestaw czynności związanych z organizowaniem wejścia i wyjścia dóbr materialnych, ich przypływów i odpływów. Świadczymy w tym zakresie wiele usług, m.in. przyjmowanie, składowanie, przechowywanie, konserwację, przemieszczanie, kontrolowanie, ewidencjonowanie i kompletowanie produktów oraz utrzymywanie zapasów dla potrzeb bieżącej działalności firmy. Zajmujemy się również konfekcjonowaniem, czyli łączeniem w zestawy towarów pochodzących od różnych dostawców, zgodnie z zamówieniami odbiorców, konsolidowaniem, czyli kompletowaniem do wysyłki mniejszych partii w jedną dużą i procesem odwrotnym, czyli dekonsolidowaniem. Posiadamy niezbędne do tego środki materialne – budynki magazynowe z odpowiednim zapleczem technicznym (m.in. sprzętem do rozładunku, transportu i pakowania towarów) – a także odpowiednią organizację procesów (takich jak system informacji, obieg dokumentacji, obszary zadaniowe i przygotowanie dostaw) opartą na niezbędnym doświadczeniu i know-how.

Magazynowanie i dystrybucja dla sklepów internetowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy magazynowanie towarów e-commerce. Dobry oraz sprawnie funkcjonujący magazyn dla sklepu internetowego to podstawa dla przedsiębiorstw zajmujących się wirtualnym handlem. Szczególną uwagę poświęcamy na jakość i wysoki standard naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z towarami różnego typu, a także najnowszą wiedzę i rozwiązania. Usługi magazynowe e-commerce, które świadczymy, gwarantują naszym klientom możliwość dalszego rozwoju i wprowadzają ich biznes na wyższy poziom.
Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego zapewniamy nie tylko magazynowanie towarów e-commerce, ale również ich sprawne i bardzo efektywne dystrybuowanie. Ponadto możemy również zapewnić szereg innych usług, takich jak etykietowanie, czy obsługę zwrotów. Magazynowanie i dystrybucja dla sklepów internetowych to nieocenione wsparcie w strefie handlu zarówno krajowego, jak i międzynarodowego oraz międzykontynentalnego.

Magazyn sklepu internetowego dostosowany do potrzeb

Usługi magazynowania e-commerce to oferta skierowana do właścicieli sklepów internetowych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu zawsze przygotowujemy spersonalizowaną ofertę. Uwzględniamy w niej przede wszystkim specyfikę produktów oraz możliwości kontrahentów. Wiemy jak zorganizować pracę na magazynie i zoptymalizować wszystkie działania, tak aby dostosować się do potrzeb klientów. Tworzymy szyty na miarę magazyn sklepu internetowego. Pozwala to nam na podjęcie współpracy zarówno z dużymi, średnimi, jak i całkiem małymi sklepami.
Ponadto naszą domeną i specjalizacją jest również magazynowanie towarów e-commerce z wyższej półki. Wiemy jak obchodzić się oraz odpowiednio zabezpieczyć produkty premium, a także przedmioty o nietypowych wymiarach i gabarytach. Oferowany przez nas magazyn dla sklepu internetowego, to miejsce spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa zarówno dla towarów, jak i osób znajdujących się w nim.