Obsługa sklepów internetowych

Obsługa sklepów internetowych

Robienie zakupów przez Internet wciąż zyskuje na popularności w naszym kraju. Polacy doceniają możliwość nabywania wymarzonych produktów bez wychodzenia z domu. Przykładają także coraz większą uwagę do sposobu dostarczenia przesyłki oraz czasu w jakim trafi ona w ich ręce. Z tego powodu niezwykle istotne jest wdrożenie odpowiedniej logistyki, dzięki której produkty będą bezpiecznie oraz estetycznie zapakowane i dostarczone w krótkim terminie. Obsługa sklepów internetowych jest kompleksową usługą, która powstała z myślą o właścicielach sklepów, którzy swoje działania prowadzą głównie przez Internet.

Innowacyjne technologie i doświadczenie – nowoczesna obsługa sklepów internetowych

Procan to firma, która istnieje na rynku już od prawie 20 lat. Podczas codziennej pracy z kontrahentami działającymi w najróżniejszych branżach zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Wiemy jak ważna dla rozwoju biznesu jest profesjonalna obsługa sklepów internetowych. Posiadamy nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które są w pełni zintegrowane z dostępnymi na rynku platformami sprzedażowymi. Ponadto dla naszych klientów, którzy nie posiadają takiego systemu, udostępniamy innowacyjny panel przeznaczony do zarządzania zamówieniami, który jest bardzo intuicyjny. Dzięki niemu przez cały czas ma się kontrolę nad stanem magazynowym.

Bezpieczna obsługa sklepów internetowych

Naszą specjalnością jest obsługa sklepów internetowych, które zajmują się sprzedażą produktów premium. Wiemy jak odpowiednio zabezpieczyć oraz dostarczyć wartościowe towary. Ponadto magazynujemy i transportujemy produkty o nietypowych gabarytach, a także delikatne czy kruche. Stanowiska naszych pracowników zajmujących się pakowaniem paczek oraz przyjmujących zwroty i reklamacje są przez cały czas monitorowane. Dzięki temu nasi klienci zdobywają dokumentację wszystkich działań. Każda przesyłka pakowana jest zgodnie z przekazanymi wcześniej wytycznymi, co można sprawdzić w każdej chwili, uzyskując dostęp do nagrań.

Elastyczna obsługa sklepów internetowych

Nasze usługi, obejmujące m.in. obsługę sklepów internetowych, są bardzo elastyczne. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i średnimi oraz dużymi sklepami, które działają w różnych branżach. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Posiadamy wielkopowierzchniowe przestrzenie magazynowe, które dopasowujemy do asortymentu naszych klientów oraz faktycznej objętości wszystkich produktów. Dzięki temu płaci się tylko za to, ile rzeczywiście zużywa się miejsca. Wykorzystywaną powierzchnię oczywiście można zwiększać lub zmniejszać, w zależności od sezonu sprzedażowego czy też rozwoju firmy. Obsługa sklepów internetowych to również dostarczenie zamówionego produktu do klienta. Współpracujemy ze sprawdzonymi oraz cenionymi firmami kurierskimi, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne, bardzo atrakcyjne stawki. Tylko od naszych klientów zależy, którą ofertę transportową wybiorą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu zapoznania się ze szczegółami usługi.