Logistyka kontraktowa

Logistyka kontraktowa

Procan – logistyka kontraktowa w profesjonalnym wydaniu

Firma Procan oferuje Państwu kompleksowy outsourcing usług logistycznych. Gwarantujemy najwyższe standardy jakościowe obsługi Klientów oraz profesjonalne zarządzenie magazynem i towarami. Stawiamy na wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy z przedsiębiorstwami działającymi w różnych branżach, a także nowoczesne rozwiązania. Logistyka kontraktowa, którą proponujemy, wpływa dobroczynnie na sprawne funkcjonowanie firm oraz wspiera ich dalszy rozwój. Jesteśmy specjalistami a nasza praca charakteryzuje się rzetelnością, sumiennością oraz skrupulatnością i dynamicznością. Dzięki temu wszystkie procesy logistyczne przebiegają w płynny sposób, zgodnie z oczekiwaniami oraz określonymi terminami.

Logistyka kontraktowa szyta na miarę

W Procan oferujemy szereg usług związanych z logistyką produktów. Logistyka magazynowa, transport i spedycja, konfekcjonowanie towarów czy wysyłka, to tylko niektóre z nich. Każdego naszego kontrahenta traktujemy w indywidualny sposób. Dzięki temu dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb oraz możliwości danego przedsiębiorstwa lub sklepu internetowego, a także spełniamy oczekiwania Klientów. Wspieramy zarówno małe, jak i średnie oraz duże firmy. Proponowana przez nas logistyka kontraktowa jest szyta na każdą miarę!

Bezpieczna logistyka kontraktowa – rejestracja wideo

Oferowana w Procan logistyka kontraktowa to usługa zapewniająca najwyższy standard bezpieczeństwa dla produktów. Nasi Klienci mają kontrolę nad procesem kompletowania oraz pakowania przesyłek, a także polityką zwrotów. Nad każdym stanowiskiem znajduje się bowiem kamera, która rejestruje wszystkie działania naszych pracowników. Dzięki temu zyskuje się pewność, że zamówienie zostało przygotowane zgodnie z wcześniej przekazanymi wytycznymi. Ponadto zawartość każdej przesyłki jest dwukrotnie kontrolowana przez innowacyjny system, który wyklucza pojawienie się pomyłek.

Logistyka kontraktowa dla firm dystrybuujących produkty premium

Biorąc pod uwagę standardy bezpieczeństwa, które zostały wdrożone w Procan oraz blisko dwudziestoletnie doświadczenie firmy, naszą specjalnością jest logistyka kontraktowa dla przedsiębiorstw oferujących produkty premium. Wiemy jak obchodzić się z drogocennymi drobiazgami, towarami o nietypowych gabarytach oraz rzeczami, które są ekskluzywne i bardzo wartościowe. Ponadto zapewniamy również odpowiednie bezpieczeństwo oraz delikatne traktowanie dla produktów charakteryzujących się dużą kruchością. Logistyka kontraktowa zlecona firmie Procan daje zatem poczucie spokoju i pewność, że drogie towary premium są we właściwych rękach.

Logistyka kontraktowa – korzystne warunki transportowe

Oferowana przez nas logistyka kontraktowa to całkowite przejęcie odpowiedzialności za logistykę magazynowania oraz sprawny przepływ towarów. Decydując się na współpracę z Procan zyskuje się również bardzo korzystne warunki transportowe. W całej Europie posiadamy własną flotę, a także kooperujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi oraz dystrybucyjnymi, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjne ceny.