Cross docking logistyka

Cross docking logistyka

Dla współczesnego społeczeństwa jedną z najważniejszych oraz najcenniejszych rzeczy stał się czas. Wszyscy ciągle mają go za mało. Nikt nie lubi również długo czekać na swoją przesyłkę z wymarzonymi produktami. Jednak co zrobić, gdy w magazynie towarów zaczyna brakować miejsca, a zamówienia wciąż spływają? Uwzględniając takie właśnie sytuacje, powstała usługa cross docking logistyka. Oferujemy ją z myślą o kontrahentach, którzy chcą szybko i sprawnie przepakować, odpowiednio rozdzielić, a także efektywnie dostarczyć swój towar, pomijając przy tym proces składowania go w magazynie.

Cross docking logistyka – precyzyjna usługa na najwyższym poziomie

Cross docking logistyka, aby była przeprowadzona w skuteczny sposób, musi być wykonana precyzyjnie. Ważny jest bowiem nie tylko czas, ale również to, żeby produkty dojechały bezproblemowo we wskazane miejsce. Jako firma logistyczna działamy na rynku już blisko 20 lat. Dzięki temu zebraliśmy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy podczas codziennej pracy z produktami najróżniejszego typu. Ponadto posiadamy również odpowiednie narzędzia oraz nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt. Oferowana przez nas cross docking logistyka to usługa na najwyższym poziomie. Od zawsze stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo towarów. Potrafimy również dokładnie zaplanować cały proces przepakowywania tak, aby wszystko zostało wykonane szybko oraz dokładnie. U nas nie ma miejsca na pomyłki, gdyż dysponujemy specjalnymi systemami kontroli. Przekazując cross docking logistykę w ręce naszych specjalistów zyskuje się pewność, że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie oraz przede wszystkim terminowo.

Cross docking logistyka produktów premium

W firmie Procan specjalizujemy się w odbieraniu, przepakowywaniu oraz dostarczaniu produktów o wysokiej wartości, a także nietypowych gabarytach. Nie stanowią dla nas problemu towary delikatne lub bardzo duże. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz wiedzę, jak ich użyć, aby cross docking logistyka odbywała się w bezpieczny sposób. Dodatkowo cały proces pakowania jest u nas monitorowany, dzięki czemu nasi kontrahenci mają stałą kontrolę nad tym, co aktualnie robimy. Wiemy jak ważne w produktach premium jest ich odpowiednie zabezpieczenie oraz estetyczne opakowanie, dlatego sięgamy po najlepsze oraz sprawdzone rozwiązania.

Dostosowana do potrzeb cross docking logistyka

Nasza oferta jest elastyczna. Każde zamówienie oraz każdego naszego klienta traktujemy w indywidualny sposób - tak, aby jak najlepiej sprostać jego wymaganiom oraz potrzebom. Realizujemy zarówno przepakowywanie z opakowań zbiorczych do pojedynczych, jak i z pojedynczych do zbiorczych. Dodatkowo oferujemy również tworzenie zestawów czy dodawanie materiałów marketingowych. Wykonujemy wszystko tak, jak było wcześniej ustalone. Ponadto, cross docking logistyka wyróżnia się pod względem ceny, która również ustalana jest indywidualnie i zależny od ilości towaru, czy specyfiki zamówienia. Dzięki temu jej wartość zawsze wypada z korzyścią dla naszych klientów.