Co-paking

Co-paking

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie, na wielkim i otwartym rynku, na którym można znaleźć bardzo dużo różnorodnych towarów spełniających te same potrzeby, ważny jest już nie tylko sam produkt, ale również to jak i w co został on zapakowany. Dla wszystkich klientów istotna jest zarówno estetyka, jak i solidność opakowania, w którym dociera wymarzony przedmiot. Znając potrzeby naszych kontrahentów oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy profesjonalne usługi co-pakingu.

Co-paking dostosowany do charakterystyki produktów

Na usługę, którą jest co-paking składa się przepakowywanie produktów z opakowań zniszczonych oraz zbiorczych, do nowych. Nowe opakowania są w pełni dostosowane do rozmiarów, wagi i gabarytów danego produktu, a także wielkości zamówienia. Możliwe jest również pakowanie specjalnych zestawów oraz dodawanie artykułów marketingowych, które, jak wiadomo, budują silniejszą więź z klientami. Dodatkowo oferujemy również etykietowanie, foliowanie czy konfekcjonowanie opakowań. Do każdego naszego kontrahenta oraz zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i tworzymy spersonalizowane projekty. Dzięki temu nasze opakowania są po prostu szyte na miarę produktu.

Co-paking – dlaczego warto postawić na Procan?

Jako firma logistyczna działamy na polskim rynku od blisko 20 lat. Zdobyte doświadczenie, w połączeniu z bogatą wiedzą oraz umiejętnością wykorzystywania najnowszych technologii, pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że dla współczesnego klienta ważny jest cały proces dokonywania zakupu, w tym także rozpakowywanie nabytego przedmiotu. Oferowany przez nas co-paking dedykujemy przede wszystkim firmom dystrybuującym produkty premium. Specjalizujemy się w pakowaniu ekskluzywnych oraz drogich towarów, które mają następnie trafić w ręce najbardziej wymagających klientów. Z tego względu działamy w sposób niezwykle precyzyjny i dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół - tak, aby opakowania miały odpowiedni charakter oraz współgrały z cechami produktu.

Solidność i terminowość

Co-paking wykonywany przez nas to gwarancja przede wszystkim solidności i terminowości. Ponadto, kontrahenci przekazujący przepakowywanie produktów w nasze ręce mogą liczyć na oszczędności płynące z pozbycia się wielu kosztów stałych, takich jak: zatrudnienie zespołu pracowników, kupienie i utrzymanie odpowiednich maszyn, materiałów czy narzędzi. Zyskany w ten sposób czas oraz pieniądze można dzięki temu poświecić i zainwestować w dalszy rozwój firmy i wznieść ją na jeszcze wyższy poziom.

Co-paking jest usługą, której cena jest zależna od ilości towaru oraz jego charakterystyki, a także specyfiki zamówienia. Z tego względu ostateczny koszt zawsze ustalany jest indywidualnie. Zapewniamy jednak, że oferowane ceny w stosunku do najwyższych standardów usług wypadają zawsze korzystnie. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i dogłębnie wyjaśnią w jaki sposób profesjonalny co-paking, wykonywany przez pracowników Procan, wpływa na pozytywny wizerunek marki, a także ustalą ostateczne warunki wykonania zlecenia.