Logistyka magazynowa

Logistyka magazynowa to jeden z obszarów mających istotny wpływ na jakość gospodarowania zapasami. Jej zadaniem jest regulacja i usprawnienie przepływu towarów – od momentu ich zakupu aż po wysyłkę do wskazanego przez zleceniodawcę odbiorcy. Nasza oferta w tym zakresie polega nie tylko na kompleksowym i systematycznym składowaniu środków materialnych i zarządzaniu nimi w odpowiednio zorganizowanych powierzchniach magazynowych. Obejmuje również wszelkie czynności dotyczące ich wejścia i wyjścia: przyjęcie, rozładunek, kompleksowe przygotowanie do dystrybucji, załadunek, komisjonowanie i wysyłkę. Logistyka magazynowa to również usługi dodatkowe, które świadczymy na zlecenie naszych klientów, np. etykietowanie, foliowanie, uzupełnianie produktów o dodatkowe elementy (instrukcję obsługi, próbki produktów i inne) czy konfekcjonowanie zestawów promocyjnych. Przygotowane przez nas w ten sposób towary dostarczamy do fabryk, hurtowni, supermarketów i sklepów.

Logistyka magazynu szyta na miarę

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy produkt jest inny. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy przedstawić spersonalizowaną ofertę. Zawsze dostosowujemy się do specyfiki produktów, a także możliwości danego przedsiębiorstwa, czy sklepu internetowego oraz oczekiwań osób decyzyjnych. Logistyka magazynowa wymaga wielopłaszczyznowego podejścia i wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań. Stawiamy na dialog, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Dzięki temu współpraca z nami to czysta przyjemność. Zyskuje się również pewność, że logistyka magazynu jest w dobrych rękach i wszystko funkcjonuje tak jak powinno.

Profesjonalna logistyka magazynowa

W Procan stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Oferujemy kompleksowe usługi w oparciu o rzetelność, sprawdzone narzędzia, innowacyjne metody, sumienność i terminowość. Nasi pracownicy to eksperci przed którymi logistyka magazynu nie ma żadnych tajemnic. Realizujemy zamówienia dla firm magazynujących różnorodne produkty i działających w najróżniejszych branżach. Dzięki temu wiemy, jaka logistyka magazynowa będzie najlepsza dla Twojego przedsiębiorstwa. Wspieramy w zoptymalizowaniu organizacji pracy na magazynie. Pozwala to zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo oraz efektywność wszystkich procesów.

Dobra logistyka magazynowa zmniejsza koszty

Logistyka magazynu jest bardzo ważna w kontekście finansów firmy. Zaniedbany magazyn generuje dużo większe koszty jego utrzymania oraz utrzymania pracowników. Dodatkowo dochodzi również mała wydajność oraz niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia, a także uszkodzenia produktów. Dzięki inwestycji w usługę, jaką jest logistyka magazynowa zyskuje się profesjonalny plan działania, który po wdrożeniu przez naszych ekspertów sprawia, że magazyn funkcjonuje tak jak powinien! Efektywnie i bezpiecznie, co bezpośrednio przekłada się na koszty utrzymania, które maleją.