Logistyka kontraktowa

Mamy dla Ciebie
najlepsze rozwiązania logistyczne!

 • Nowoczesne technologie, intuicyjne rozwiązania

  Chcesz stale monitorować stan swoich magazynów? Żaden problem. Zintegrujemy Twój system z naszym lub udostępnimy Ci łatwy w obsłudze panel do zarządzania zamówieniami, a zespół naszych informatyków będzie na co dzień czuwał nad sprawnym przepływem danych.

 • Bezpieczne przesyłki (także te niestandardowe!)

  Twój towar ma nietypowe wymiary? A może jest bardzo delikatny? Zapakujemy go zgodnie z Twoimi wytycznymi. Mamy doświadczenie w obsłudze wymagających produktów i z chęcią doradzimy Ci, jak najlepiej zabezpieczyć paczki na czas transportu.

 • W zgodzie z Twoimi aktualnymi potrzebami.

  Obrót towarów wzrasta sezonowo? A może planujesz dalszy rozwój biznesu? Użytkowaną przez Ciebie powierzchnię magazynową dopasujemy do Twoich bieżących stanów i elastycznie podejdziemy do zmieniającej się liczby zleceń.

 • Rozwiązania transportowe takie, jakich potrzebujesz

  Możesz skorzystać z naszego transportu lub realizować dostawy za pośrednictwem wybranej przez Ciebie firmy dystrybucyjnej lub kurierskiej. Posiadając zaufaną sieć partnerską na terenie kraju i za granicą, będziemy mogli prawdopodobnie zaoferować Ci także lepsze stawki na ich usługi.

 • Nietypowe kompletacje – dla nas to proste!.

  Chcesz stworzyć różnorodne zestawy produktowe? A może potrzebujesz standów ekspozycyjnych? Wykonamy je dla Ciebie! Nie tylko odpowiednio dobierzemy produkty i prawidłowo je rozmieścimy, ale i właściwie zabezpieczymy gotowe pakiety na czas transportu.