Logistyka e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy?
Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania logistyczne!

 • Technologia, która będzie Ci odpowiadać

  Oferujemy pełną integrację z różnymi platformami sprzedażowymi. Jeśli nie korzystasz z żadnej, udostępnimy Ci intuicyjny panel do zarządzania zamówieniami. W każdej chwili masz też podgląd swoich stanów magazynowych.

 • Paczki przygotowywane tak, jakby wyszły spod Twojej ręki.

  Każdą przesyłkę spakujemy zgodnie z Twoim wytycznymi – nawet tymi najbardziej niestandardowymi. Nie musisz nam wierzyć na słowo. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do nagrania rejestrującego proces pakowania.

 • Elastyczne dopasowanie do zmieniających się potrzeb.

  Chcesz się rozwijać? A może sprzedaż w Twoim sklepie wzrasta sezonowo? U nas zawsze możesz powiększyć lub zmniejszyć użytkowaną powierzchnię magazynową. Dysponujemy również odpowiednimi zasobami, by w każdym momencie zająć się większą ilością zleceń.

 • Zwroty i reklamacje pod czujnym okiem kamery.

  Nie tylko pakowanie paczki, ale i jej ewentualny zwrot jest rejestrowany przez nasze kamery, co jest ogromnym ułatwieniem w czasie tego procesu. Każdy szczegół masz bowiem odpowiednio udokumentowany.

 • Rozwiązania transportowe od sprawdzonych partnerów.

  Paczki zostaną dostarczone za pośrednictwem wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej. Z wieloma z nich współpracujemy od lat. Prawdopodobnie będziemy mogli więc zaoferować Ci również lepsze stawki.